pracovné ponuky v Norsku

Nórsko letenky

Ak sa chystáte na návštevu do Nórska, určite budete zvažovať najvýhodnejší spôsob dopravy. Môžete si zvoliť auto, autobus, či loď, tak či tak budete musieť prejsť kúsok cesty po mori, čiže  budete musieť kombinovať dopravu s trajektom.

Ak sa vám však predstava plavby po mori veľmi nepozdáva, stále je tu pre vás tá najbezpečnejšia a najrýchlejšia možnosť dopravy, a to letecky. Na rozdiel od ostatných spôsobov dopravy vám cesta lietadlom nezaberie ani dve a pol hodiny a z letiska vo Viedni a v Krakove sa napríklad na letisko v Oslo dostanete aj bez prestupovania.

Najvýhodnejšie čo sa týka ceny a trvania letu je využiť ponuku leteckej spoločnosti Ryanair a jej priame linky Krakov – Oslo. Let na tejto trase s touto leteckou spoločnosťou trvá len 2 hodiny a pár minút a spiatočnú letenku si môžete zadovážiť už za necelých 80 Eur. V Nórsku je  50 letísk a preto sa tam dostať letecky nie je vôbec žiadny problém. Napriek tomu zo Slovenska sa do Nórska dá najlepšie letecky dostať práve  na letisko v Oslo.

Keďže letecká spoločnosť Ryanair patrí medzi nízkonákladové letecké spoločnosti, platia pri nákupe leteniek, takisto ako pri samotnej leteckej preprave špecifické pravidlá, ktoré platia pre všetky nízkonákladové letecké spoločnosti. Preto si letenky kupujte s dostatočným predstihom a ak chcete v lietadle dobré miesto, príďte na letisko včas.


Tento záznam bol zaslaný Cestovanie po Nórsku, Práca Oslo a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.